SLAPUKŲ POLITIKA

SLAPUKŲ POLITIKA

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės Jūsų įrenginiams. Lankant tam tikrą svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Kokius slapukus mes naudojame savo Interneto svetainėje ir kokios jų specifikacijos?

Mūsų Interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

Slapuko tipas Funkcija Asmens duomenų kaupimas
Griežtai privalomi slapukai Šie slapukai būtini Jums norint naršyti interneto svetainėje, prisijungti prie saugių zonų bei mums atlikti Jūsų inicijuotas operacijas arba prašymus. Šie slapukai identifikuoja tik Jūsų įrenginį, tačiau neatskleidžia Jūsų tapatybės. Šiuose slapukuose saugoma tik ta informacija, kurios neįmanoma atskirai identifikuoti.
Analitiniai slapukai

gadwp_wg_default_dimension

gadwp_wg_default_metric

_ga

_gat

_gid

Šie slapukai naudojami analizės tikslais. Jie leidžia rinkti duomenis, susijusius su tuo, kaip naudojatės svetaine, įskaitant turinį, kurį pasirenkate naršydami svetainę. Šie slapukai naudojami siekiant pagerinti svetainės funkcionalumą ir sužinoti, kas domina svetainės naudotojus. Šie slapukai identifikuoja tik Jūsų įrenginį, tačiau neatskleidžia Jūsų tapatybės. Kaupiami ir apibendrinami duomenys yra anonimiški.

Tam tikrais atvejais kai kuriuos iš šių slapukų už mus tvarko trečiosios šalys, tačiau mes neleidžiame trečiosioms šalims šių slapukų naudoti jokiems kitiems tikslams, negu buvo minėta pirmiau.

Funkciniai slapukai

wfwaf-authcookie-dbeaa2b3fdae8981e54fe380feb49ce0
wordpress_logged_in_2ca66da13530b07363187dd96c535164
wp-settings-1
wp-settings-time-1
wp_woocommerce_session_2ca66da13530b07363187dd96c535164

Šie slapukai naudojami paslaugoms teikti ar leidžia svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Pavyzdžiui, įsiminti Jūsų naudotojo vardą, leisti peržiūrėti vaizdo įrašą ir įsiminti, ar mes jau klausėme Jūsų, ar norite užpildyti apklausos anketą. Šie slapukai gali kaupti ir asmens tapatybę atskleidžiančius duomenis, kurią mums pateikėte, pavyzdžiui, naudotojo vardą.


KODĖL NAUDOJAME SLAPUKUS?

  • patogiam, efektyviam ir Jūsų poreikius atitinkančiam Interneto svetainės funkcionavimui;
  • sklandaus Interneto svetainės administravimui užtikrinti;
  • Interneto svetainės teikiamų funkcionalumų užtikrinimui;
  • savalaikiam ir tinkamam Jūsų užklausų, prašymų nagrinėjimui ir atsakymų į juos pateikimui;
  • tam, kad galėtume su Jumis susisiekti dėl bet kokios Jūsų pateiktos informacijos;
  • tam, kad galėtume vykdyti statistinę ir kitą analizę nuolat tobulindami Interneto svetainės turinį bei Bendrovės teikiamas paslaugas;
  • kitiems teisėtiems tikslams, kurie Jums atskleidžiami asmens duomenų pateikimo metu.

Tikslas. Kodėl tvarkome šiuos duomenis?

Pagrindinis asmens duomenų tvarkymo tikslas šiuo atveju yra suteikti galimybę Lankytojui naudotis Interneto svetaine efektyviai, optimaliai ir pritaikant ją asmeniniams poreikiams. Taip pat siekiame nuolat tobulėti, atnaujinti Interneto svetainės funkcionalumus ir turinį, todėl Jūsų apsilankymai jame mums labai svarbūs.